Виставки

13-14 Міжнародні виставки котів в Харкові - Winners' Show.

Фелинологический Союз Украины и Харківський племінний центр «WinnerCat» запрошує вас взяти участь у XIII и XIV Міжнародних ліцензованих FIFe виставках котів Winners' Show 3-4 лютого 2018 року. За адресою - Україна, Харків, вул.Велика Панасівська (Котлова), 90А СК Локомотив

Експертизу проводять судді FIFe міжнародної категорії:
Mrs. Tetiana Boiko - Ukraine - 1, 2, 3, 4(C)
Mr. Marcin Biernazcyk (Польша) - 3, 4 categories
Mrs. Daria Łukasik - Poland - 1, 2, 3, 4(C)
4й суддя - в очікуванні відповіді

В рамках виставки відбудуться монопородні шоу:
британців КШ и ДШ
мейн кун краща племінна пара (для показу запрошуються кіт+кішка+нащадок 1го покоління від цієї пари - нащадки можуть бути любого віку від 4х місяців).

Заявки на участь у виставках приймаються до 31.12.2017. З 01.01.2018 експоненський внесок збільшується!!!

На нашу виставку можна подати заявку он-лайн Онлайн - заявка на виставку

Заявка тварин на виставці не проводиться. Взяти участь у виставці можуть тільки тварини, занесені в каталог і не молодше 4-х місячного віку.
Прохання в заявці вказувати розмір вашого намету. Наявність свого намету бажано !!!
Ветеринарні вимоги: Коти повинні бути щеплені від сказу не менше 1 місяця і не більше 1 року до дня виставки, мати штамп ветслужби в ветеринарних документах. Наявність ветеринарного свідоцтва - обов'язково.

Детальна інформація: Суслова Олена +38 050 623 57 37, slavstory@gmail.com

Цього року традиційно отримають титул National Winner тварини, чиї власники встигнуть подати інформацію за 2017 рік. Оскільки наша виставка перша в 2018 році відкриває сезон виставок FIFe в Україні, почесні нагороди будуть урочисто вручені на харківській виставці!
Інформацію потрібно надіслати електронною поштою Владі Санченко oktarin.ua@gmail.com - вона відповідає за підрахунок балів.
Уважно вивчіть Положення про присвоєння даного титулу! Положення про конкурс UFU «Український кіт року - UFU TOP CAT» знаходиться на сторінці ФСУ.
Харків чекає на вас!

Copyright © 2016 UKRAINIAN FELINOLOGY UNION. All rights reserved |